Teb-Kobi Nakdi Kredileri

Türk Ekonomi Bankası’nın Kobi,İşletme ve Esnaflara yönelik finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere Teb tarafından sunulan Nakit Krediler hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Teb Spot Kredileri

Kredi kullanım tarihindeki faiz oranına göre faizin sabitlenerek kullandırıldığı bu kredi paketinde faiz ile anapara’nın geri ödenmesi kredi vadesi sonunda gerçekleştirilir.Bu kredinin en önemli özelliği kredi taksitlerinin haftalık,aylık ve günlük olarak belirlenebilmesidir.Rotatif Türk Lirası Krediler

İşletmelerin ticari faaliyetleri sırasında ihtiyaç duydukları hammadde temini ve üretim giderleri gibi kısa süreli finansman ihtiyaçlarında kullandırılan kredi paketidir.Kredinin vadesi, fiyatı ve teminatları piyasa şartlarının akışına göre  belirlenmektedir.

Kredili Ticari Mevduat Hesabı

Eğer Teb-Türk Ekonomi Bankası hesabınızda nakit yok ise ödemelerinizi Teb Kredili Ticari Mevduat hesabınızdan yapabilirsiniz.

İhracat Kredileri

Bu kredi paketi işletmelerin ihracat yapmalarına finansman kaynağı sağlamak ve ihracat sayılan satış-teslimler ile ülkemize döviz kazandırıcı finansman ihtiyaçlarının çözümü amacı ile Türk Lirası cinsinden kullandırılan bir kredi paketidir.

Döviz Kredileri

İşletmelerin ihracata hazırlık aşamasında ürün ve kaynak bazındaki bazı istisnai durumlar dışında,en fazla 18 ay vadeli finansman desteği sağlayan kredi paketidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir